INTERNÉ VZDELÁVANIE

Komplexné spracovanie vášho firemného vzdelávania
použitím najmodernejšej techniky
vám uľahčí prácu pri školení vašich zamestnancov.

 
VZDELÁVACIE KURZY

Úspešní podnikatelia a školitelia
prezentujú témy podľa vašich požiadaviek.

 
VIZUALIZÁCIA

Tvoríme grafickú stránku vašej firmy.
Vytvorte jedinečnosť vašej spoločnosti
a zaujmite tak zákazníkov.

VZDELÁVACIE KURZY

Spolu so skupinou školiteľov z praxe organizujeme kurzy manažérskych schopností, predajných a komunikačných zručností, couchingu, vedenia ludí, finančnej gramotnosti a mnoho ďalších.

V spoločnosti WFA, s.r.o. sme toho názoru, že najlepšími učiteľmi sú tí, ktorí to čo odovzdávajú ďalej svojim poslucháčom, získali z praktických skúseností. Preto pre našich klientov organizujeme semináre zamerané na komunikačné zručnosti, telefonovanie, obchodné stretnutia, prijímacie pohovory, tiež manažérske a couchingové tréningy.

Vedomostne sme zastrešený organizáciou MDRT (Million Dollar Round Table - www.mdrt.com), čo v praxi znamená združenie top podkiateľov v oblasti financií na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1927, Million Dollar Round Table, najprestížnejšia asociácia finančných profesionálov, je medzinárodné, nezávislé združenie takmer 36.000 popredných svetových finančných odborníkov z viac než 430 spoločností v 78 krajinách. MDRT členovia preukazujú mimoriadne odborné znalosti, prísne etické správanie a vynikajúci proklientský orientovaný servis. MDRT členstvo je medzinárodne uznávané ako štandard kvality v biznise predaja finančných služieb.

Pre viac informácií alebo dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte.